Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Genshin Impact chcą ułatwić zabawę nowym graczom

Między innymi przez przeprojektowanie samouczka.

Studio Hoyoverse - twórcy Genshin Impact - przyznali, że początek zabawy w kultowym MMO może być trudny dla części graczy. Zespół będzie pracował nad poprawą pierwszych etapów przygody.

Jak informuje serwis Gamesradar, twórcy udzielili wywiadu redakcji magazynu PLAY. „Chociaż nadal tworzymy kolejne treści, to staramy się też ułatwić rozpoczęcie nowej gry oraz powrót do rozgrywki po dłuższej przerwie” - przekazał przedstawiciel studia.

Jak mogliśmy się dowiedzieć, zespół planuje przeprojektowanie samouczków, prace nad optymalizacją działania i rozmiaru gry w pamięci urządzenia oraz „inteligentnym zarządzaniem starszymi treściami”. Deweloperzy zauważyli, że bogata zawartość gry może przytłaczać niektórych graczy, którzy nie potrafią się w niej odnaleźć. W ostatnim czasie twórcy dodali m.in. możliwość szybkiego rozpoczęcia zadań związanych z najnowszymi rozszerzeniami, bez konieczności przechodzenia najpierw całej wcześniejszej przygody.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze