Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Genshin Impact hitem YouTube - 6 mln wyświetleń w jeden dzień

Potwierdzenie popularności.

Najnowszy trailer Genshin Impact potwierdza niesłabnącą popularność darmowej produkcji. Wystarczyły 24 godziny, by materiał wideo w serwisie YouTube obejrzało ponad 6 milionów osób.

Zwiastun pod tytułem „A Winter Night's Lazzo” związany jest z nadchodzącym rozdziałem przygód w sieciowej grze, opowiadającym o grupie postaci znanych jako „Fatui Harbingers”. Część z nich - jeśli nie wszyscy - w nadchodzących miesiącach trafi do gry jako kolejne postacie do odblokowania.

Trailer prezentuje spotkanie opisywanej frakcji. Część obecnych - jak Childe - będzie już teraz dobrze znana miłośnikom chińskiego tytułu. Poza ogromną liczbą oglądających, materiał został także bardzo ciepło przyjęty, mogąc pochwalić się rekordową liczbą „polubień”, jeśli mowa o oficjalnym kanale.

Genshin Impact to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na świecie, generująca także miliardy dolarów przychodów - choć jest darmowa. Sekret kryje się w gatunku gacha, czyli w systemie płatności cyfrowych. Najlepsze bronie i postacie należy „wyciągać”, korzystając z losowego systemu życzeń - co może przekładać się na spore koszty.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze