Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pojedynek wszech czasów. Kratos i Master Chief zmierzyli się, dzięki modyfikacji God of War

Wielkie starcie.

Kratos i Master Chief uznawani są symbole – odpowiednio – platform PlayStation i Xbox. Do God of War w wydanej niedawno wersji PC stworzono mod, dzięki któremu obaj bohaterowie zmierzyli się w pojedynku.

Autorem modyfikacji jest niejaki Marcos RC. Fan podmienił model Nieznajomego – pierwszego bossa, z którym gracze mierzą się w produkcji Sony Santa Monica – na postać herosa z serii Halo.

Mod nie wpływa oczywiście na przebieg samej walki, więc pojedynek ostatecznie kończy się wygraną Kratosa nad Master Chiefem. Ponadto ze względu na ograniczenia projektu ten drugi w starciu korzysta tylko z pięści, nie używając charakterystycznych dla siebie broni.

Marcos RC ma na swoim koncie także inne tego typu modyfikacje. Użytkownikowi udało się na przykład zamienić model postaci boga wojny na głównego bohatera Halo, co pozwala mierzyć się z mitycznymi bestiami w skórze kosmicznego żołnierza.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze