Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Resident Evil 8 zostanie zapowiedziany 10 czerwca, premiera najpóźniej w marcu

Prezentacja nowej części coraz bliżej?

Resident Evil 8 może zostać zapowiedziany w przyszłym miesiącu, zaś sama gra ukaże się najpóźniej w marcu 2021 roku - wynika z nieoficjalnych informacji.

Uczestnicy Biohazard Ambassador - dedykowanego serii horrorów od Capcomu programu, w ramach którego fani zapraszani są do testowania powstających części - otrzymali zaproszenie na wydarzenie zaplanowane na 10 czerwca. Nie wiadomo, czego dotyczy, ale spekuluje się, że będzie związane z prezentacją kolejnej odsłony cyklu.

W międzyczasie Aesthetic Gamer - internauta, który wcześniej publikował informacje o grach japońskiego wydawcy - ujawnił, że Resident Evil 8 miało początkowo ukazać się w styczniu 2021 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa, prace nad projektem opóźniły się i użytkownik przekonuje, że produkcja zadebiutuje najpóźniej do marca 2021 roku.

Niepotwierdzone doniesienia o ósmej części serii pojawiają się co jakiś czas. Produkcja otrzyma podobno podtytuł Village, a w trakcie rozgrywki spotkamy wiedźmę - zachowująca się niczym Mr. X i Nemesis - oraz wilkołaki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze