Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - 26 czerwca premiera wersji PC

Z DLC w zestawie.

Electronic Arts ogłosiło, że sieciowa strzelanka Plants vs. Zombies: Garden Warfare zadebiutuje w wersji PC już 24 czerwca tego roku. Gracze z Polski będą musieli poczekać do 26 czerwca.

Produkcja oferowana będzie w sprzedaży cyfrowej, razem z dwoma darmowymi dodatkami DLC, które trafiły już na konsole X360 i Xbox One - Garden Variety Pack oraz Zomboss Down. To drugie rozszerzenie oferuje zawartość w klimatach Dzikiego Zachodu: mapę Cactus Canyon, osiem postaci i ponad dwieście przedmiotów do zmiany wyglądu bohaterów.

„Spotkaliśmy się ze wspaniałym przyjęciem od czasu premiery na Xboksach i nie możemy się już doczekać, aż gracze PC dołączą do imprezy” - komentuje producent Brian Lindley.

W ubiegłym tygodniu wydawca aktywował transakcje cyfrowe w grze, o czym już dzisiaj informowaliśmy.

Mikrotransakcje umożliwiają nabycie wirtualnej waluty w kilku pakietach, we wbudowanym sklepie - Sticker Shop. Następnie monety możemy wydać na nowe usprawnienia dla postaci, jak za pieniądze zarobione podczas rozgrywki.

Nadal nie opublikowano żadnych informacji na temat ewentualnej wersji na konsole PlayStation, choć odpowiedzialne za produkcję studio PopCap sugerowało wcześniej, że nie wyklucza konwersji na PS3 i PS4.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze