Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare trafi na konsole PlayStation w sierpniu

W 1080p i 60 FPS na PS4.

Studio PopCap Games ogłosiło, że zręcznościowa strzelanka sieciowa Plants vs. Zombies: Garden Warfare ukaże się na konsolach PlayStation 4 i PS3 już 21 sierpnia tego roku.

Twórcy potwierdzili, że na sprzęcie nowej generacji udało im się uzyskać rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Gra zadebiutuje od razu z dwoma wydanymi już na Xboksach dodatkami DLC: Garden Variety oraz Zomboss Down.

„Jesteśmy szczególnie podekscytowani wizją Plants vs. Zombies Garden Warfare na PlayStation 4, gdzie tytuł zadziała w natywnym 1080p oraz przy oszałamiającej płynności 60 FPS” - komentuje Gary Clay z PopCapu.

Wersja PlayStation 4 obsłuży funkcję Remote Play na PS Vita. Nie zabraknie także trybu kooperacji na podzielonym ekranie. Aplikacja PlayStation App na urządzeniach mobilnych otrzyma też dedykowaną opcję rozgrywki - Boss Mode.

Garden Warfare debiutowało na konsolach Xbox - w lutym tego roku. W czerwcu humorystyczna strzelanka drużynowa trafi także na PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze