Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA dodaje transakcje cyfrowe do Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Dwa miesiące po premierze.

Electronic Arts aktywowało możliwość zakupów za prawdziwe pieniądze w sieciowej strzelance Plants vs. Zombies: Garden Warfare, w dwa miesiące po premierze gry.

Transakcje cyfrowe umożliwiają nabycie wirtualnej waluty w kilku pakietach, we wbudowanym sklepie - Sticker Shop. Następnie monety możemy wydać na nowe usprawnienia dla postaci, jak za pieniądze zarobione podczas rozgrywki.

Wydawca opublikował informacje na temat nowej opcji we wpisie na oficjalnym blogu, gdzie opisano także najnowszy, darmowy dodatek o tematyce westernu. W planach jest więcej rozszerzeń tego typu.

„Teraz można wybrać, w jaki sposób gramy: kupowanie nowych pakietów za pieniądze zarobione podczas rozgrywki lub nabycie monet do sklepu od razu” - wyjaśnia producent Brian Lindley.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare dostępne jest obecnie na konsolach X360 i Xbox One, choć w planach na przyszłość jest także debiut wersji PC.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze