Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA przypomina o premierze Garden Warfare na PC w nowym zwiastunie

Strzelanka debiutuje jutro w Polsce.

Electronic Arts opublikowało premierowy zwiastun sieciowej strzelanki Plants vs. Zombies: Garden Warfare w wersji PC. Produkcja studia PopCap jest od wczoraj dostępna w Stanach Zjednoczonych. Gracze z Polski muszą poczekać do jutra. Cenę ustalono na 80 zł.

Debiut na PlayStation 3 i PS4 zaplanowano na 20 sierpnia tego roku.

Tytuł oferowany jest w sprzedaży cyfrowej, razem z dwoma darmowymi dodatkami DLC, które trafiły już na konsole X360 i Xbox One - Garden Variety Pack oraz Zomboss Down. To drugie rozszerzenie oferuje zawartość w klimatach Dzikiego Zachodu: mapę Cactus Canyon, osiem postaci i ponad dwieście przedmiotów do zmiany wyglądu bohaterów.

Nie zabrakło także transakcji cyfrowych, umożliwiających nabycie wirtualnej waluty w kilku pakietach, we wbudowanym sklepie - Sticker Shop. Następnie monety możemy wydać na nowe usprawnienia dla postaci, jak za pieniądze zarobione podczas rozgrywki.

Humorystyczna strzelanka sieciowa debiutowała na Xboksach. Rozgrywka polega na drużynowych zmaganiach między zespołami zombie i roślin w perspektywie TPP.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze