Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch Pillars of Eternity rozwiązuje problem znikających umiejętności

Plus: szybsze ładowanie i zapisy.

Studio Obsidian Entertainment opublikowało wczoraj wieczorem sporą aktualizację izometrycznej gry RPG Pillars of Eternity, wprowadzając kilka oczekiwanych poprawek.

Największym z rozwiązanych problemów jest wyeliminowanie usterki, która jeszcze do niedawna usuwała umiejętności pasywne postaci przy dwukrotnym wciśnięcie elementu ekwipunku w inwentarzu.

Graczy ucieszy zapewne także skrócenie czasów ładowania i zapisywania gry. W wyniku błędu z przechowywaniem informacji na temat zastawionych pułapek po kilkudziesięciu godzinach rozgrywki czas doczytywania lokacji wzrastał nawet do 40 sekund. Teraz sytuacja wróciła do normy.

Wyeliminowano również usterkę ze zwiększaniem statystyk na stałe - wartość cechy pozostawała w niektórych przypadkach na wyższym poziomie nawet po zdjęciu przedmiotu z bonusem.

Zobacz także: poradnik i solucja do Pillars of Eternity - opis przejścia zadań głównych i pobocznych, wszystkie mapy i sekrety

Wprowadzono także liczne zmiany w balansie rozgrywki, koncentrujące się głównie na dostosowaniu cen oraz obrażeń zadawanych przez różne umiejętności.

W opcjach graficznych pojawił się suwak jakości, pomocny dla osób o słabszych konfiguracjach. Wprowadzono też kolejne ikony, głosy postaci, poprawki w zadaniach czy interfejsie.

Łatka obejmuje nieco ponad 850 MB. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnym forum.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Pillars of Eternity

PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze