Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 2.0 to ostatnia duża aktualizacja Cyberpunk 2077 - potwierdza reżyser gry

Teraz pozostaje czekać na sequel.

Gabe Amatangelo - reżyser gry Cyberpunk 2077 - potwierdził w wywiadzie, że niedawno wypuszczona łatka o numerze 2.0 oraz dodatek Widmo Wolności to ostatnie duże aktualizacje zawartości, jakie otrzyma produkcja.

Jak informuje serwis PC Gamer, którego redakcja miała okazję porozmawiać z deweloperem, gra dostanie jeszcze kilka mniejszych aktualizacji - zapewne naprawiających błędy - ale na nową zawartość raczej nie ma co liczyć. „2.0 i Widmo wolności to ostatnie duże aktualizacje. Zrobimy jeszcze kilka mniejszych, ale to są ostatnie duże” - powiedział Amatangelo.

Potem będzie Cyberpunk 2. Albo »Orion«, jak powinienem powiedzieć, lub jakkolwiek zdecydujemy się go nazwać” - dodał twórca. Niestety nie padła podpowiedź, kiedy możemy się spodziewać gry. Warto jednak zaznaczyć, że aktualizacja 2.0 to jednocześnie gruntowne odświeżenie gry. Liczne mechaniki zostały przeprojektowane od podstaw lub znacznie poprawione, dodano całkowicie nowe funkcje, a także liczne usprawnienia w oparciu o opinie graczy.

Natomiast dodatek Widmo wolności dodaje do gry całkowicie nową dzielnicę Dogtown i dający co najmniej kilkanaście godzin zabawy wątek fabularny, w którym zostajemy wplątani w szpiegowską intrygę na szczytach władzy. Wraz z agentem Solomonem Reedem i netrunnerką Songbird spróbujemy odnaleźć winnych zamachu na prezydentkę Nowego USA.

Otrzymamy także dostęp do nowych aktywności, przedmiotów i pojazdów. Dodatek można zakupić na PC, PS5 oraz Xbox Series X/S za cenę 99 złotych. Niestety wspomniane ulepszenia nie są dostępne dla wydań gry na PS4 oraz Xbox One, których rozwój został zakończony. Tam ostatnią dostępną aktualizacją jest patch o numerze 1.65.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze