Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarte testy beta Destiny 2 przedłużone do jutra

Twórcy sprawdzą serwery.

Bungie ogłosiło wczoraj wieczorem, że otwarta beta Destiny 2 na konsolach pozostanie dostępna nieco dłużej. Nowa data zakończenia to jutrzejszy wtorek, 25 lipca.

W przypadku graczy z Polski oznacza to możliwość zabawy do nocy z wtorku na środę, do godziny 03:00 nad ranem.

Deweloperzy ostrzegają jednak, że dodatkowy okres posłuży między innymi do testów wydajności infrastruktury, a próbne wyłączanie serwerów może przełożyć się na mniej płynną rozgrywkę.

Zamknięte testy Destiny 2 ruszyły 18 lipca na PlayStation 4 (oraz oczywiście na PS4 Pro) i 19 lipca na Xbox One. Jedynym sposobem na otrzymanie dostępu do tej fazy testowania wczesnej wersji było zakupienie gry przed premierą.

Otwarta faza rozpoczęła się kilka dni później, 21 lipca - nadal tylko na konsolach.

Zawartość wersji beta to pierwsze dłuższe zadanie z głównego wątku fabularnego, grupowa misja Strike - The Inverted Spire, oraz mapa Endless Vale w trybie PvP, w trybie Countdown.

Pełna odsłona Destiny 2 zadebiutuje 6 września na PS4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się dopiero pod koniec października i będzie dostępna tylko na platformie Battle.net. Beta na komputerach odbędzie się w sierpniu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze