Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżony tryb Iron Banner powróci do Destiny w przyszłym tygodniu

Razem z rozmowami głosowymi.

Tryb sieciowej rywalizacji Iron Banner powróci do strzelanki Destiny w przyszłym tygodniu, usprawniony o szereg istotnych zmian.

Czat w akcji

W odróżnieniu od pozostałych opcji w Crucible - gdzie szanse są wyrównane - Iron Banner uwzględnia statystyki ataku i obrony postaci. Gracze z lepszym wyposażeniem powinni teoretycznie zadawać więcej obrażeń, samemu będą bardziej odpornym na ataki.

W pierwszej wersji obietnice te nie zostały do końca zrealizowane, ale teraz Bungie zapewnia, że moc ekwipunku będzie miała już dużo większe znaczenie - jedynie gracze różniący się maksymalnie trzema poziomami powinni mieć równe szanse.

Podczas rozgrywki zdobywamy punkty reputacji dla tytułowej frakcji, ale otrzymuje je tylko zwycięski zespół, co wcześniej doprowadzało do sytuacji, gdzie reprezentanci przegrywającej drużyny opuszczali mecz jeszcze przed jego zakończeniem.

Odpowiedzią Bungie jest system Medallion. Po porażce otrzymamy medalion, który przy następnym zwycięstwie zamieni się w bonus do reputacji, niemal identyczny z wygraną. Dodano także atrakcyjne nagrody za uczestniczenie w rozgrywkach Iron Banner, w tym rękawice i buty.

Odświeżony tryb powinien zadebiutować pod koniec przyszłego tygodnia.

Nieco wcześniej - w poniedziałek - pojawi się inna aktualizacja, wprowadzająca testową wersję czatu głosowego dla osób w jednym zespole. Gracze będą mogli wybrać, czy mają ochotę na rozmowy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze