Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Sons of the Forest pokazuje horror w kooperacji

Wczesny dostęp startuje w tym tygodniu.

Studio Endnight Games opublikowało świeży zwiastun Sons of the Forest. Tym razem skupiono się na jednym z najważniejszych punktów rozgrywki, a więc zabawie w kooperacji.

W kontynuacji popularnego survival-horroru otrzymamy możliwość gry solo lub w towarzystwie maksymalnie 8 innych graczy. Jak widzimy na krótkiej prezentacji rozgrywki, współpraca nie ograniczy się jedynie do wspólnej walki, ale usprawni także proces zbierania surowców oraz budowy schronienia.

Co ciekawe, podczas rozgrywki ze znajomymi wciąż będziemy mogli korzystać z pomocy pomocnego NPC, sterowanego przez sztuczną inteligencję. Wygląda więc na to, że wraz z pełnym kompletem towarzyszy stworzymy własny, pełnoprawny oddział.

Przypomnijmy, że wczesny dostęp Sons of the Forest wystartuje 23 lutego, a więc w ten czwartek. Zgodnie z niedawnymi obietnicami twórców, pełna wersja gry powinna zadebiutować za około 7 miesięcy. Z tym samym scenariuszem mieliśmy do czynienia w przypadku pierwszej odsłony serii - The Forest - która przebywała we wczesnym dostępie przez ponad 4 lata.

Od rozpoczęcia prac nad Sons of the Forest minęło dużo czasu, a projekt zdążył urosnąć do największej gry, nad jaką kiedykolwiek pracowaliśmy. Jest tyle rzeczy, które chcielibyśmy jeszcze stworzyć: nowe przedmioty, mechaniki, usprawnienia balansu i wiele więcej”- napisano w komunikacie.

Nowy projekt Endnight Games od długiego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wciąż zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej oczekiwanych tytułów na Steamie, przebijając nawet Starfield. Pozostaje mieć nadzieję, że produkcja utrzyma poziom poprzedniczki i nie zawiedzie fanów gatunku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze