Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zestaw Humble Bundle umożliwia włączenie gier w przeglądarce

FTL, Dustforce DX czy Democracy 3.

Najnowszy zestaw gier od Humble Bundle jest nieco inny niż poprzednie i oferuje produkcje, w które zagramy także z poziomu przeglądarki.

FTL to udany projekt niezależny z akcją w kosmosie

Współorganizatorem akcji jest firma Mozilla, producent popularnego Firefoxa. Wpłata dowolnej kwoty zagwarantuje dostęp do Super Hexagon, AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome, Osmos, Zen Bound 2 oraz Dustforce DX.

Średnia dotacja wynosi obecnie 5,47 dol. (ok. 18 zł) i zapewnia FTL: Faster Than Light Advanced Edition and Voxatron. Ten pakiet zostanie w najbliższych dniach rozszerzony o kolejne pozycje. Przelanie 8 dol. (ok. 26 zł) dodaje jeszcze Democracy 3.

Demonstracyjne wersje wszystkich gier dostępne są na stronie głównej Humble Bundle.

Choć akcję wspomaga Mozilla i rekomendowaną przeglądarką jest Firefox, to produkcje powinny działać także w innych programach z włączoną obsługą JavaScriptu, takich jak Chrome.

Wpłata powyżej 1 dolara (ok. 3,50 zł) zagwarantuje także klucz na Steam dla wszystkich kupowanych tytułów. Jak zawsze w przypadku Humble Bundle, wpłatę możemy dowolnie podzielić między organizatorów, twórców gier i organizacje charytatywne - na ten ostatni cel zebrano w ostatnich latach już 48 milionów dolarów.

Oferta ważna jest do 28 października.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze