Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FTL: Advanced Edition - klonowanie, hakowanie i kontrola umysłu

Nowe opcje rozgrywki.

Twórcy z niezależnego studia Subset Games opublikowali informacje na temat kilku systemów, jakie znajdziemy na posiadanych statkach kosmicznych w FTL: Advanced Edition.

Pojawi się między innymi opcja Clone Bay, które zastąpi standardowe Med Bay. Znajdujący się w takim ambulatorium załoganci nie będą jednak leczeni, lecz automatycznie klonowani z pełnym zdrowiem, lecz o nieco zmniejszonych umiejętnościach.

Hakowanie przeprowadzą drony, wysyłane na jednostkę przeciwnika. W ten sposób roboty będą sabotować różne systemy statku.

Kontrolowanie umysłu pozwoli wydawać rozkazy przeciwnikom, o ile widzi ich nasza załoga. Opanowany umysł może walczyć w naszym imieniu, operować systemami statku, ale także przejść do pozbawionego tlenu pomieszczenia i zamknąć drzwi. Efekt gwarantowany.

Kolejną opcją będzie montaż Zapasowej Baterii, gwarantującej cztery dodatkowe jednostki reaktora na 30 sekund, z 25-sekundowym czasem ładowania, w sam raz na strzelanie z bardziej wymagających broni. W planach jest także kolejny poziom trudności - Hard Mode.

Ujawnione już wcześniej dodatki w nowej edycji to między innymi kolejna rasa, statek czy wydarzenia losowe. FTL: Advanced Edition ukaże się na iPadach jako nowa produkcja oraz jako darmowa aktualizacja na dotychczasowych platformach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze