Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kosmiczne FTL za darmo w Epic Games Store

Do jutra.

Epic Games Store kontynuuje akcję z darmowymi produkcjami. Cyfrowy sklep udostępnił tym razem FTL: Faster Than Light - wydaną w 2012 roku kosmiczną strategię.

Aby zdobyć bezpłatną kopię tytułu, należy wejść na stronę gry, a następnie przypisać pozycję do konta, klikając przycisk „Odbierz”. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego.

W FTL musimy zarządzać załogą

W FTL wcielamy się w pilota statku kosmicznego, który musi dostarczyć ważne informacje do sojuszników, będąc ściganym przez siły rebeliantów. Kontrolujemy załogę, systemy pokładowe i uzbrojenie, obserwując akcję z góry.

Warto zaznaczyć, że po każdej porażce podróż musimy zaczynać od początku. Natomiast świat gry jest generowany losowo, co oznacza, że poszczególne zmagania różnią się od siebie, ponieważ nie trafimy do identycznych sektorów lub układów.

Zobacz: FTL: Faster Than Light - Poradnik

Tytuł udostępniono w ramach akcji, w której Epic Games Store do końca roku zamierza rozdać za darmo łącznie 12 gier. Nie jest to potwierdzone, ale grafika ujawniona przez sklep sugeruje, że jutro pojawi się Hyper Light Drifter.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Postać Keanu Reevesa jako zabawka - powstają nowe figurki z Cyberpunk 2077

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze