Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Forspoken opowiada o strachu

W końcu dobre wideo?

Najnowszy trailer gry akcji Forspoken nie oferuje rozgrywki, lecz w równo minutę stara się przestawić motywacje głównej bohaterki, która - najwyraźniej - nie zamierza się już bać.

Obserwujemy sceny z „prawdziwego” świata oraz z uniwersum fantasy, do którego trafimy, odkrywając przy okazji szereg jakże przydatnych, magicznych umiejętności. Te posłużą do walki, ale także do zwinnego przemieszczania się w terenie, co podkreśla sam zwiastun.

„Dołącz do Frey Holland, która w tajemniczych okolicznościach zamienia Nowy Jork na piękne, lecz równie okrutne krajobrazy świata Athia” - czytamy w opisie. „Podczas poszukiwania drogi do domu musi spojrzeć w głąb siebie, by poradzić sobie z bestiami i zdradzieckimi Tantami”.

Tantas (Tanty?) to główne antagonistki w produkcji, także dysponujące magicznymi umiejętnościami. Kiedyś dobrotliwie władały okolicą, co zmieniło się wraz z pojawieniem się w krainie mrocznej substancji pod nazwą Break. Ta skorumpowała nie tylko trzy siostry, ale i resztę fauny i flory.

Forspoken ukaże się 24 stycznia na PC i PlayStation 5, więc może okazać się pierwszym tegorocznym hitem - lub wprost przeciwnie. Dotychczasowe materiały i zapowiedzi raczej nie napawały optymizmem. O ile słabą optymalizację z wersji demo można jeszcze poprawić, to wieści o powtarzalnej rozgrywce brzmią poważniej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forspoken

PS5, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze