Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Call of Duty: Infinite Warfare opisuje fabułę

Jest też Jon Snow.

Activision opublikowało kolejny zwiastun strzelanki Call of Duty: Infinite Warfare, koncentrując się tym razem na fabule produkcji.

Na Mur z nim!

Historia rozpoczyna się od niespodziewanego ataku na flotę UNSA, ponoszącą dotkliwe straty. Nasz bohater - porucznik Reyes - jest pilotem w grupie specjalnej Special Combat Air Recon (S.C.A.R.).

Na ulicach Genewy ścieramy się z siłami SDF. Te zbuntowały się w koloniach, które przed laty założyli ziemianie, w obliczu braku surowców na rodzinnej planecie.

Jednocześnie zaatakowany został port na księżycu, a flota UNSA zostaje ograniczona do dwóch kosmicznych „lotniskowców” - jednym z nich dowodzi właśnie gracz.

Trailer oferuje spojrzenie na różnorodną akcję na powierzchni, ale także w przestrzeni kosmicznej. Jest też „główny zły” z SDF - w tej roli Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow.

Trafimy na różne planety i inne ciała niebieskie (potwierdzono Tytan i pewną asteroidę) i zaatakujemy różne statki. Jest też kilka typów zadań pobocznych, niektóre z nich pełne akcji, inne z naciskiem na skradanie, gdy chowamy się na polu asteroidów, szykując zasadzkę.

Nasz myśliwiec Jackal będzie można rozbudować wraz z upływem czasu, wykonując misje poboczne, w których kradniemy prototypy i plany przeciwnika. Kosmiczny lotniskowiec The Retribution posłuży jako bezpieczna przystań, rozwijając się w ramach postępów.

Okręt ucierpiał w pierwszej fazie ataku i nie miał czasu na zabranie zapasów, lecz każda kolejna misja poprawia sytuację na mostku i wśród załogi.

Call of Duty: Infinite Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze