Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależna strzelanka Scram Kitty ukaże się na Nintendo Wii U w kwietniu

Jest też nowy film z rozgrywki.

Obiecująca, niezależna strzelanka Scram Kitty and his Buddy on Rails ukaże się w kwietniu, wyłącznie na Nintendo Wii U - potwierdził producent.

Scram Kitty to tytuł prawdziwie ekskluzywny dla najnowszej konsoli stacjonarnej od japońskiej firmy i jeden z niewielu projektów stworzonych poza biurami samego Nintendo.

Za klasyczną strzelankę odpowiada brytyjskie studio Dakko Dakko, dotychczas znane najlepiej z PlayStation Mini, gdzie wyprodukowało grę o prostym tytule The 2D Adventures of Rotating Octopus Character.

Serca deweloperów związane są jednak z Nintendo - firmę założył były pracownik Lionhead i Q-Games - Rhodri Broadbent - który przeniósł się do Kioto, by pracować nad serią Star Fox.

Wracając do Scram Kitty and his Buddy on Rails: fabuła opowiada o nieudanym eksperymencie, w wyniku którego laboratorium zostaje opanowane przez armię szczurów i myszy, planujących przejęcie kontroli nad światem. Wcielamy się w kota, który chwyta za antygrawitacyjną deskę i rusza z pomocą, gęsto częstując wrogów laserami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze