Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowa strzelanka Scram Kitty DX trafi na PlayStation 4 i PS Vita

W systemie Cross-Buy.

Zręcznościowa strzelanka w stylu retro - Scram Kitty and his Buddy on Rails - doczeka się nowej odsłony na konsole PlayStation 4 i PS Vita, pod tytułem Scram Kitty DX.

Przedstawiciel studia Dakko Dakko zapewnia, że premiera odbędzie się „wkrótce”. Twórcy przygotowują też kilka nowości dla tej wersji: trofea do zdobycia, listy najlepszych wyników oraz tryb wyzwań, gdzie kluczowa będzie prędkość kończenia poziomów.

Produkcja sprzedawana będzie w systemie Cross-Buy, więc zakup jednej wersji sprzętowej oznacza darmowy dostęp do gry także na drugiej konsoli. Funkcja Cross-Save umożliwi przeniesieni zapisów pomiędzy platformami.

Fabuła w Scram Kitty opowiada o nieudanym eksperymencie, w wyniku którego laboratorium zostaje opanowane przez armię szczurów i myszy, planujących przejęcie kontroli nad światem. Wcielamy się w kota, który chwyta za antygrawitacyjną deskę i rusza z pomocą, gęsto częstując wrogów laserami. Akcję obserwujemy w 2D, a nasz bohater przemieszcza się po specjalnych szynach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze