Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Unbound z tuningiem jak nigdy wcześniej. EA prezentuje modyfikacje

Po co komu zderzaki?

Studio Criterion przygotowało serię materiałów wideo z Need for Speed Unbound, prezentując tuning wizualny, w tym „najbardziej ekstremalną formę personalizacji, jaka kiedykolwiek trafiła” do serii.

To ostatnie to Legendarne Modyfikacje, które wprowadzają całe bodykity, „drastycznie zmieniające samochód w jedyną w swoim rodzaju maszynę”. Jest też rzut oka na felgi. Zwykłe aluminiowe modele są najwyraźniej przeżytkiem, a teraz królują przeróżne kolorowe „dekle” i nakładki wentylujące.

Rozbudowany edytor winyli - oklein - pozwoli znacząco zmienić wygląd karoserii. Interesująco wygląda także moda, w ramach której tuningujemy auto przez... usunięcie zderzaków. To pozwoli „nadać pojazdowi bardziej agresywny wygląd”. Aby podkreślić młodzieżowy charakter produkcji, filmy opublikowano tylko na Instagramie. Poniżej nieoficjalny zbiór:

Łącznie otrzymamy do dyspozycji ponad 10 tysięcy opcji zmiany wyglądu - czytamy w informacji prasowej. „Gracze odkryją nowe formy wyrażania siebie dzięki niepowtarzalnym efektom jazdy, niestandardowemu audio, a także charakterystycznym tagom, które eksplodują z samochodu w towarzystwie stylizowanych grafik i dźwięków - dodano.

Te ostatnie to z pewnością elementy „kreskówkowe”, które zdają się nie tylko wywoływać mieszane opinie, ale także szczególnie wyróżniać Need for Speed Unbound na tle poprzednich odsłon serii. Nowy tytuł ukaże się 2 grudnia na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze