Skip to main content

Nieskończone fundusze w Need For Speed Unbound. Gracze odkryli glitch na szybki zarobek

Jest bardzo prosty w użyciu.

Zdobywanie środków w Need for Speed Unbound bywa dosyć czasochłonne. Pomóc w tym może jednak glitch, który wymaga od gracza jedynie odrobiny cierpliwości i samozaparcia.

Zasady zdobywania funduszy w grze są całkiem proste - im więcej wyścigów wygrywamy, tym bogatsi jesteśmy. Pieniądze są natomiast wymagane do wzięcia udziału w kolejnych turniejach. Gracze zmęczeni długotrwałym grindem odkryli prosty sposób, który znacznie przyśpiesza proces wzbogacania naszego konta.

Rozgrywka w Need for Speed Unbound opiera się na tygodniowym systemie. Raz na siedem dni organizowany jest wyścig, w którym możemy wygrać znaczącą kwotę. W normalnej sytuacji, po wygraniu zawodów i zdobyciu nagrody gra przenosi nas do następnego tygodnia, podczas którego znów dążymy do zebrania wpisowego na największy turniej.

Okazuje się jednak, że nagrodę za wygrany wyścig możemy odbierać bez końca. Jeśli wyjdziemy z gry podczas cutscenki zamykającej zawody, progres wyścigu nie zapisze się, ale gotówka pozostanie na naszym koncie. W ten sposób możemy w kółko powtarzać ten sam turniej, bez potrzeby przeczekiwania całego tygodnia. Glitch działa zarówno na PC, jak i konsolach.

Sposób - choć całkiem monotonny - przynosi ostatecznie o wiele lepsze efekty, aniżeli granie według ustalonego w grze schematu. Oczywiście jest to jedynie opcja na znaczne przyśpieszenie rozgrywki, przynajmniej do czasu, gdy twórcy nie opracują odpowiedniego patcha.

Dla przypomnienia, Need for Speed Unbound trafiło na rynek 2 grudnia i zebrało bardzo pozytywne oceny recenzentów. Tytuł uznawany jest za jedną z najlepszych produkcji z serii NFS, głównie za sprawą przyjemnego modelu jazdy, oprawy audiowizualnej oraz rozbudowanych opcji tuningu.

Read this next