Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Unbound - uszkodzenie samochodu: co się stanie, jeśli zniszczymy auto

Konsekwencje skasowania wozu.

Podczas zabawy w Need For Speed Unbound musimy uważać, aby nie zniszczyć naszego samochodu. Poniżej wyjaśniamy, co się stanie w przypadku całkowitego skasowania bryki oraz na jakie uszkodzenia narażony jest nasz pojazd.

Pasek wytrzymałości naszego pojazdu widzimy obok prędkościomierza. Kiedy spadnie niemal do zera, ekran pokryje się czerwonym filtrem, a my będziemy wówczas wiedzieć, że pojazd jest na skraju wytrzymałości.

Jeśli wówczas zderzymy się z czymś ponownie, nasze auto zostanie zniszczone, a my powrócimy do garażu. Wiąże się to z kilkoma konsekwencjami. Przede wszystkim, wrócimy do garażu, co jednocześnie oznacza zakończenie obecnie rozgrywanej pory dnia.

Stracimy także wszystkie zarobione w obecnej sesji pieniądze, podobnie jak wygląda to w przypadku złapania przez policję Aby uniknąć takiej sytuacji, musimy ostrożnie dotrzeć do najbliższej stacji benzynowej i przejechać przez nią. Naprawi to nasze wszystkie uszkodzenia. Należy jedynie pamiętać, że z serwisu możemy skorzystać tylko raz na pięć minut.

Wytrzymałość pojazdu tracimy przy wszystkich rodzajach kolizji: uderzenia w budynki i elementy otoczenia, zderzanie się z innymi pojazdami na drodze, zderzanie się z innymi kierowcami podczas wyścigu, a także taranowanie policjantów, oraz gdy to oni taranują nas.

Następnie: Need For Speed Unbound - zakłady, dodatkowa nagroda

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - niedźwiedzie, grafitti, bilbordy: do czego służą

Read this next