Skip to main content

Need For Speed Unbound - niedźwiedzie, grafitti, bilbordy: do czego służą

Znajdźki w grze swobodnej.

W grze Need For Speed Unbound podczas swobodnej eksploracji miasta natrafimy na kilka rodzajów obiektów - są to grafitti, niedźwiedzie i bilbordy. Poniżej wyjaśniamy, do czego służą.

Wszystkie trzy rzeczy to znajdźki w świecie gry. Bilbordy i niedźwiedzie musimy zniszczyć, natomiast przy grafitti należy się zatrzymać, aby dodać grafikę do swojej kolekcji. Za zdobycie każdej znajdźki jesteśmy nagradzani niewielką nagrodą pieniężną (250 dolarów), a zebranie określonej liczby obiektów odblokuje dodatkowe auto w salonie. W przypadku grafitti również każda znajdźka odblokuje nam unikalną naklejkę do ozdoby samochodu.

Podczas eksploracji miasta, na minimapie zobaczymy zielone strefy. Pojawienie się czegoś takiego oznacza, że znajdźka jest gdzieś w obrębie zaznaczonego obszaru. Kiedy zbliżymy się wystarczająco blisko, na mapie ujrzymy konkretną lokalizację obiektu. Możemy go zebrać od razu, albo wrócić w to miejsce później.

Niedźwiedzie i bilbordy, jak już wspomnieliśmy wyżej, musimy po prostu rozjechać. O ile misie znajdują się na poziomie ulicy i zwykle nie będzie z tym problemu, o tyle banery reklamowe wymagają od nas znalezienia wyskoczni i nabrania odpowiedniej prędkości.

W przypadku grafitti musimy zatrzymać się obok obiektu i nacisnąć przycisk, wskazany na ekranie. Nie da się tego zrobić w czasie jazdy i niestety musimy stać w miejscu, aby faktycznie zgarnąć znajdźkę.

Następnie: Need For Speed Unbound - uszkodzenie samochodu: co się stanie, jeśli zniszczymy auto

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - policja, ucieczka

Zobacz także