Skip to main content

Need For Speed Unbound - zakłady, dodatkowa nagroda

Obstawianie wyników wyścigu.

Podczas wyścigów ulicznych w Need For Speed Unbound mamy możliwość zakładania się z innymi kierowcami o pozycję na mecie wyścigu. Na tej stronie wyjaśniamy, na czym dokładnie polega mechanika zakładów.

Zakłady są całkowicie opcjonalne, jednak zawsze warto podejmować ryzyko - nawet z najsłabszym kierowcą w stawce, którego zapewne i tak pokonamy. Na ekranie zakładu, pojawiającym się przed wyścigiem, zobaczymy listę wszystkich kierowców biorących udział w zawodach, wraz z prawdopodobnymi miejscami, które zajmą na finiszu.

Zwykle gra proponuje nam podjęcie zakładu z kierowcą ponad nami lub - jeśli jesteśmy przewidywanym liderem - z zawodnikiem, który stanowi dla nas największe zagrożenie. Nie musimy jednak zgadzać się na tę propozycję i możemy wybrać zakład z jakimkolwiek innym uczestnikiem.

Aby wygrać zakład, nie musimy być pierwsi. Wystarczy, że ukończymy wyścig na wyższej lokacie, niż osoba, z którą się zakładaliśmy. Podczas wyścigu zobaczymy na tabeli wyników, jak radzi sobie nasz konkurent.

Oczywiście im bardziej doświadczony i niebezpieczny kierowca, tym większa jest potencjalna nagroda. Jeśli przegramy, tracimy postawione na szali pieniądze.

Następnie: Need For Speed Unbound - co się stanie, jeśli nie spełnimy wymagań kwalifikacji

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - uszkodzenie samochodu: co się stanie, jeśli zniszczymy auto

Zobacz także