Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Unbound - powtarzanie wyścigu, ile razy można rozpocząć zawody ponownie

Restart wydarzenia.

Podczas gry w Need For Speed Unbound może się zdarzyć, że wyścig nie pójdzie po naszej myśli - kolizja albo pozostanie „w ogonie” przez dłuższy czas. W takiej sytuacji przychodzi nam z pomocą możliwość zrestartowania wyścigu. Na tej stronie wyjaśniamy jak i ile razy można to zrobić.

Możliwość restartu zawodów znajdziemy w menu pauzy. Liczba dostępnych powtórzeń tyczy się wszystkich zawodów danego dnia. To znaczy, że jeśli w jednym wyścigu będzie nam szło wybitnie źle i zrestartujemy zawody - załóżmy - 8 razy, to przystępując do kolejnego wyścigu mamy już tylko 2 próby. Po zużyciu tych dwóch, do końca dnia nie możemy już powtarzać rozgrywek.

Liczba dostępnych powtórzeń resetuje się podczas każdej kolejnej sesji dziennej. Oznacza to, że na każdy dzień tygodnia w grze (dzień i noc) mamy do wykorzystania jedną pulę powtórzeń. Ich całkowita liczba zależy od wybranego poziomu trudności: na poziomie łatwym mamy 10 powtórzeń, natomiast na normalnym 4 powtórzenia. Nie ma niestety w grze opcji zdobycia dodatkowych, nadmiarowych restartów.

Następnie: Need For Speed Unbound - przyczepność i drift: zmiana zachowania samochodu

Spis treści: Need For Speed Unbound - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need For Speed Unbound - najlepsze dodatki, gadżety do samochodu

Read this next