Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed odtworzony w prawdziwym świecie przez fana

Wyścig w rzeczywistości.

Jeden z fanów Need for Speed przygotował film, w którym rozgrywkę znaną z poszczególnych odsłon popularnego cyklu produkcji wyścigowych odtworzył w prawdziwym świecie.

Wideo stworzone przez internautę o pseudonimie Chekunov_v rozpoczyna scena wyboru auta. Niczym w grach, wyświetlany jest interfejs, który pozwala wybrać wóz, ulepszyć maszynę i zmienić kolor karoserii - każde działanie odzwierciedlane jest na ekranie.

Później „gracz” wyjeżdża na ulicę, a w prawym dolnym rogu pojawia się charakterystyczny licznik prędkości. Po chwili jazdy, kierowca dociera do miejsca startu wyścigu i przyjmuje zaproszenie do rywalizacji.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie sceny zaprezentowane w filmie nakręcono z użyciem prawdziwych pojazdów oraz lokacji. Jedynymi elementami dodanymi komputerowo jest wspomniany interfejs.

Ostatnia odsłona samochodowej serii to wydany w 2017 roku Need for Speed: Payback. Niedawno ogłoszono, że kolejna część cyklu zadebiutuje tegoroczną jesienią, aczkolwiek na razie nie ujawniono zbyt wielu informacji o tytule.

Need for Speed: Payback opowiadał o walce z przestępczym kartelem

Na razie wiadomo, że powstająca produkcja zaoferuje rozgrywkę „w starym stylu”, sięgając do „korzeni marki”. Nie zabraknie więc między innymi wyścigów ulicznych, a także pościgów z siłami policyjnymi.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze