Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: październik 2020 - pełna oferta

Need for Speed Payback i Vampyr.

Sony ujawniło listę gier, które w październiku bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 pojawi się między innymi Need for Speed Payback, czyli wydana w 2017 roku odsłona wyścigowej serii EA. Tytuł opowiada historię Tylera, Maca i Jess - każda postać specjalizuje się w innym stylu prowadzenia pojazdów - którzy podejmują się walki z organizacją przestępczą.

W Need for Speed Payback nie brakuje efektownych scen

Abonenci otrzymają też Vampyr od twórców Life is Strange. Akcję osadzono w czasach epidemii hiszpanki, a gracze wcielają się w lekarza Jonathana E. Reida, który został przemieniony w wampira. Nie brakuje wyborów, wpływających na rozwój fabuły.

Od 6 października do PS Plus trafią:

  • Need for Speed Payback (PS4)
  • Vampyr (PS4)

Jednocześnie znikną:

  • PUBG (PS4)
  • Street Fighter 5 (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze