Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne Need for Speed zadebiutuje jesienią

Będzie też Plants vs. Zombies.

Z najnowszego raportu finansowego przygotowanego przez Electronic Arts wynika, że nowa odsłona wyścigowej serii Need for Speed oraz gra z cyklu Plants vs. Zombies zadebiutują jesienią bieżącego roku, w okresie między październikiem a grudniem.

Obie gry trafią na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Raport nie zawiera oczywiście żadnych szczegółowych informacji o wspomnianych tytułach.

Need for Speed to seria skupiona na zręcznościowym modelu prowadzenia pojazdów

W trakcie jednego z wcześniejszych spotkań z inwestorami, przedstawiciele EA potwierdzili, że Plants vs. Zombies będzie strzelanką. Chodzi więc prawdopodobnie o kolejnego przedstawiciela serii o podtytule Garden Warfare, w której gracze walczą ze sobą, dołączając do drużyny roślin lub nieumarłych.

Ostatnia odsłona samochodowej serii to Need for Speed: Payback, wydany w 2017 roku. Z kolei najnowszą grą o walecznych kwiatach i zombie jest Garden Warfare 2 z 2016 roku.

Przypomnijmy, że w okresie, w którym EA celuje z premierą wspomnianych gier, zadebiutuje też Star Wars Jedi: Fallen Order. Produkcja trafi na rynek 15 listopada.

Źródło: raport finansowy EA

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze