Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Need for Speed Payback skupia się na fabule

Trójka bohaterów.

Już od jakiegoś czasu kolejne odsłony serii Need for Speed z mniejszym i większym powodzeniem stawiają na opowieści fabularne do ubarwienia nielegalnych wyścigów. Podobnie będzie w najnowszej odsłonie, Payback.

Właśnie na tym elemencie produkcji koncentruje się najnowszy zwiastun. Opowieść zaczyna się od zdrady, a potem są już eksplozje, tajemniczy magazyn, pościgi, wypadki i dziwne fryzury.

Bardzo smutna scena

Akcja toczy się w półświatku fikcyjnego Fortune Valley, a gracze wcielą się w trzy postacie, zjednoczone w walce z Familią, niebezpiecznym kartelem kontrolującym kasyna, przestępców i policjantów.

Wspominana trójka to rajdowiec Tyler, showman Mac oraz Jess, specjalizująca się w ucieczkach przed stróżami prawa. Do tego pięć klas pojazdów: wyścig, drift, teren, drag i ucieczka.

Tyler to były uczestnik ulicznych wyścigów, który został oszukany i zmuszony do ucieczki. Musi odbudować ekipę, wygrać karkołomny wyścig i położyć kres rządom Familii.

„Począwszy od historii, poprzez różne postacie gracza, kończąc na zróżnicowanych misjach i pełnych napięcia momentach, realizujemy naszą wizję tego, co oznacza dzisiaj rozrywka w dynamicznej grze wyścigowej" - zapewniali twórcy w zapowiedzi produkcji, w czerwcu.

Need for Speed Payback ukaże się 10 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

W przeciwieństwie do poprzedniej odsłony, ścigać będziemy się nie tylko po zmroku i do świtu, ale otrzymamy różne pory dnia i nocy. Na ulicach spotkamy oczywiście pojazdy cywilne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze