Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Payback otrzyma jutro nowe auta i tryb

Darmowa aktualizacja i DLC.

Już jutro - 19 grudnia - zręcznościowa gra wyścigowa Need for Speed Payback wzbogaci się o pierwszą większą aktualizację oraz płatne DLC, z nowymi samochodami i trybem zabawy.

Najważniejszą nowością w płatnym rozszerzeniu jest zapewne speedcross, czyli opcja rozgrywki, w której celem jest zdobycie jak największej liczby punktów, za przeróżne czynności: driftowanie, skakanie, bicie rekordów na fotoradarach i demolowanie określonych obiektów na torze.

A garbusek swoi w polu

Otrzymamy 16 nowych wydarzeń do wykonania, po cztery w każdej strefie otwartego świata Need for Speed Payback - w kanionie, na lotnisku, na placu budowy i w Ember Valley.

Wcielimy się w Maca, który za kierownicą Mini Coopera rozprawia się z kolejnymi bossami, ale łącznie przygotowywane jest pięć aut, w tym także Infiniti Q60 S.

Speedcross będzie dostępny za darmo dla posiadaczy Edycji Deluxe oraz do kupienia jako osobny dodatek dla reszty graczy.

Gdzie indziej, w ramach darmowej aktualizacji, sześć istniejących już w grze samochodów, które są obecnie odblokowywane w ramach postępów w rozgrywce, po premierze aktualizacji będzie można zdobyć wcześniej, kończąc specjalne wyzwania.

Takie „porzucone auta” to Mazda RX-7 Spirit R, Volvo 242DL, Volvo Amazon P130, Plymouth Barracuda, Nissan Skyline 2000 GTR i BMW M3 Evolution II E30.

„Od 19 grudnia porzucone samochody zaczną się pojawiać w Fortune Valley, ale niełatwo będzie je znaleźć. Znajdź wóz, ucieknij glinom, zatrzymaj wóz. Gdy już zdobędziesz jakiś samochód, będzie go można kupić w wybranym salonie” - czytamy w opisie.

Pierwszym z takich porzuconych aut będzie Mazda RX-7 Spirit R. Następne dołączą w kolejnych tygodniach.

Wśród innych nowości dodawanych w jutrzejszej aktualizacji jest więcej części dla samochodów BMW (M4 GTS, M5, X6M, M2), nowe zawody Speedlist (driftowy bój) dla maksymalnie ośmiu graczy oraz obsługa dwóch kolejnych kierownic (Logitech G29 i G920).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze