Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naraka Bladepoint - czarny ekran, tap to start: jak naprawić

Problemy z logowaniem.

Jednym z niestety wciąż nie wyeliminowanych do końca problemów w grze Naraka Bladepoint jest „utknięcie” na ekranie tytułowym z napisem Tap to start lub pojawienie się czarnego ekranu przy próbie zalogowania do gry. Na tej stronie wyjaśniamy, jak rozwiązać omawiany problem.

Niestety nie istnieje uniwersalna metoda na rozwiązanie problemów z logowaniem. Przede wszystkim warto upewnić się, czy nasze połączenie z internetem jest stabilne. Utknięcie na ekranie tytułowym może się zdarzyć, jeśli nasza łączność Wi-Fi jest niskiej jakości z powodu np. odległego routera. Warto zatem grać będąc podłączonym do modemu kablem Ethernet.

Jeśli korzystamy z oprogramowania typu VPN, to warto też rozłączyć się z wirtualną siecią, ponieważ to również może uniemożliwić dołączenie nam do gry - najprawdopodobniej twórcy chcieli uniknąć używania tego typu narzędzi przez zbanowanych graczy, chcących powrócić do gry.

Ostatnią zalecaną metodą jest próba zrestartowania komputera lub konsoli, a w ostatecznym wypadku odinstalowanie gry i ponowne jej pobranie. Tytuł nie jest dostępny w dystrybucji fizycznej, więc niestety nie ma możliwości uruchomienia gry bądź instalacji z płyty. Jeśli nawet przeinstalowanie gry nie pomaga, wówczas pozostaje jedynie skontaktować się z działem pomocy technicznej twórców.

Następnie: Naraka Bladepoint - parowanie, blok: obrona przed ciosami

Spis treści: Naraka Bladepoint - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Naraka Bladepoint - czy jest po polsku

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze