Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Naraka Bladepoint - długie wyszukiwanie gry, matchmaking: jak naprawić

Co robić, gdy nie możemy rozpocząć walki.

Podczas wyszukiwania gry w grze Naraka Bladepoint może nas zaskoczyć długi czas wyszukiwania meczu, mogący zająć nawet do kilku minut w niektórych trybach rozgrywki. Na tej stronie wyjaśniamy, co można zrobić w takim wypadku.

Niestety nie istnieje uniwersalny sposób na przyspieszenie procesu matchmakingu. Długi czas oczekiwania może wynikać z tego, że w danym momencie konkretny tryb rozgrywki wybrało zbyt mało osób, aby móc szybko skompletować sześćdziesięciu zawodników o podobnym poziomie umiejętności. Jeśli mamy już drużynę grazy z podobnymi wnikami, to czas wyszukiwania może się skrócić, ale nie jest to gwarantowane.

Gdy jednak nie chcemy czekać długo na rozpoczęcie meczu, to możemy spróbować wybrać inny tryb zabawy - przykładowo mecze w parach oraz solo zwykle rozpoczynają się znacznie szybciej od zabawy w trzyosobowych grupach. Alternatywnie można też spróbować zmienić serwer gry na ekranie tytułowym, jednak wówczas musimy się liczyć z opóźnieniami mogącymi wpłynąć na komfort gry.

Długi czas matchmakingu może również oznaczać, że po prostu w naszym regionie w danym momencie gra zbyt mało osób - jeśli zamierzaliśmy rozegrać mecz wcześnie rano lub późno w nocy, to istnieje spora szansa, że będziemy musieli długo czekać na grę. Najlepiej jest zasiąść do gry w godzinach późnego popołudnia lub wczesnego wieczoru.

Następnie: Naraka Bladepoint - lądowanie: gdzie najlepiej zacząć mecz

Spis treści: Naraka Bladepoint - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Naraka Bladepoint - gold: jak zdobyć złoto

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Naraka: Bladepoint

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze