Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najciekawsze myszki dla graczy - przeceny na sprzęt gamingowy w RTV Euro AGD

Przegląd promocji.

Myszka to jeden z podstawowych kontrolerów każdego gracza. Wysokiej jakości „gryzoń” znacznie poprawia naszą skuteczność w strzelankach, strategiach oraz tytułach MOBA. W sklepie RTV Euro AGD trwają właśnie promocje na popularne modele myszek gamingowych. Poniżej zamieszczamy odnośniki do najciekawszych ofert.

Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Myszki z wieloma przyciskami dodatkowymi będą niezwykle przydatne dla graczy produkcji MMO oraz strategicznych. W większości produktów wszystkie - lub niemal wszystkie - klawisze możemy dowolnie przeprogramować, lub przypisać do nich makra. Uwagę zwraca model Logitech G502 Hero High Performance, posiadający aż 11 przycisków.

Myszki bezprzewodowe to częsty wybór zawodowych graczy. Bez plączącego się kabla mamy o wiele większą kontrolę nad manipulatorem, a nasz zakres ruchów nie jest w żaden sposób ograniczany. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Logitech Pro League of Legends Edition, charakteryzujący się precyzyjnym sensorem o rozdzielczości 25 tysięcy DPI.

W ofercie znajdziemy również duży wybór myszek budżetowych. Tego typu konstrukcje świetnie sprawdzą się przy okazjonalnym graniu oraz poprawią komfort podczas zabawy w trybie dla pojedynczego gracza. Jednym z ciekawych modeli jest Corsair Harpoon RGB Pro, który w cenie poniżej 100 zł oferuje sensor 12 tys. DPI.

Wszystkie objęte promocją myszki można zobaczyć pod tym linkiem

Tagi

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.