Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najbardziej wyczekiwanym tytułem na Steamie jest gra o kocie

The Day Before spada na drugie miejsce.

Stray - historia kota w cyberpunkowym mieście robotów - została najbardziej wyczekiwaną grą na Steamie. Tytuł przebił pod tym względem The Day Before, które utrzymywało się na szczycie rankingu przez długi czas.

Dane pochodzą z serwisu SteamDB. Chociaż strona nie pokazuje dokładnie, ilu graczy dodało Stray do listy życzeń, to kartę produktu obserwuje ponad 134 tys. użytkowników i jest to wzrost o 5 tys. obserwujących w ciągu ostatnich siedmiu dni.

The Day Before mogło stracić na popularności w wyniku niedawnej kontrowersji. Okazało się bowiem, że część osób pracujących nad grą to wolontariusze, którzy nie otrzymują zapłaty za swój wkład w przygotowanie tytułu.

Stray zadebiutuje już 19 lipca na PC, PS4 oraz PS5. W grze wcielamy się w bezpańskiego kota, który próbuje przetrwać w mieście zamieszkanym przez roboty. Pomaga mu w tym przyjazdy dron, który między innymi pozwala zwierzakowi komunikować się z mieszkańcami metropolii. Natomiast premierę The Day Before zaplanowano na marzec przyszłego roku.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze