Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na drugi sezon „The Last of Us” jeszcze trochę poczekamy - zdradza serialowa Ellie

Zdjęcia rozpoczną się zimą.

Bella Ramsey - wcielająca się w postać Ellie w serialu „The Last of Us” - podzieliła się z fanami szczegółami dotyczącymi daty premiery drugiego sezonu produkcji. Jak się okazuje, na poznanie dalszych losów Joela i jego podopiecznej będziemy musieli poczekać jeszcze przynajmniej rok.

Jak informuje dziennik Independent, aktorka pojawiła się w ostatnim odcinku programu The Jonathan Ross Show. Jedno z pytań dotyczyło tego, kiedy możemy się spodziewać kontynuacji hitowego dzieła. Ramsey odpowiedziała, że zdjęcia rozpoczną się prawdopodobnie pod koniec tego roku, a postprodukcja może zająć niemal cały rok.

Jeszcze trochę trzeba będzie poczekać. Myślę, że zaczniemy kręcić sceny pod koniec tego roku albo na początku następnego. Więc prawdopodobnie sezon drugi pojawi się pod koniec 2024 roku albo na początku 2025” - stwierdziła gwiazda. Drugi sezon ma przedstawiać wydarzenia z The Last of Us Part 2, chociaż twórcy sugerowali wcześniej, że być może konieczne będzie rozbicie historii na dwie serie.

Przypomnijmy, że serial „The Last of Us” to jedna z najlepiej odebranych produkcji telewizyjnych ostatnich lat i bez wątpienia jedna z najlepszych adaptacji gier wideo w historii. W agregatorze ocen Rotten Tomatoes obraz może pochwalić się średnią ocen krytyków na poziomie 96 punktów na 100 oraz średnią recenzji widzów na poziomie 89 punktów na 100.

Zaangażowanie fanów widać chociażby w wynikach oglądalności. Finał serialu zgromadził przed ekranami ponad 8 milionów widzów. Co ciekawe, udało się to osiągać pomimo trwającej w tym samym czasie gali rozdania Oscarów. Natomiast wszystkie pozostałe odcinki obejrzało już średnio ponad 30 milionów widzów co przebiło rekord „Rodu Smoka”, gdzie średnia oglądalność odcinków wynosi 29 milionów.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze