Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Można już pobrać Dead Space Remake na Xbox Series X/S

Na PC i PS5 w przyszłym tygodniu.

Twórcy Dead Space Remake - studio Motive - udostępnili opcję wczesnego pobierania tytułu dla osób, które zamówiły grę przed premierą. Na razie pre-load dostępny jest tylko na Xbox Series X/S, a posiadacze pozostałych platform muszą jeszcze poczekać.

Pobieranie dostępne jest od wczoraj, od godz. 17:00 czasu polskiego. Posiadacze komputerów PC oraz konsol PlayStation 5 muszą poczekać do połowy przyszłego tygodnia, gdyż na tych konsolach grę będzie można zacząć pobierać dopiero 25 stycznia, także od godziny 17:00 w naszej strefie czasowej.

Konwergencja jest bliska. Ustaw przypomnienie o wczesnym pobieraniu Dead Space na wybranej przez siebie platformie” - zachęcają twórcy poprzez oficjalny kanał gry na Twitterze. Wraz z wiadomością udostępniono krótki filmik, przedstawiający głównego bohatera.

Przypomnijmy, że remake Dead Space to nie tylko odświeżenie warstwy wizualnej kultowego horroru, ale też gruntowne przebudowanie mechanik i struktury świata. Studio Motive chciało zachować maksymalną wierność materiałowi źródłowemu, ale przy okazji dostosowując kultową opowieść do współczesnych standardów.

W Dead Space wcielamy się w inżyniera Isaaca Clarke’a, który zgłasza się jako ochotnik do drużyny ratunkowej, wysłanej na statek kosmiczny Ishimura. Robi to ze względu na swoją dziewczynę Nicole, która pracowała tam jako lekarka. Szybko okazuje się, że cała prawie cała załoga została zabita przez przerażające istoty nieznanego pochodzenia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dead Space (remake)

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze