Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mount & Blade 2: Bannerlord - obszerny gameplay z wersji beta. Walka pieszo i konno

Rozgrywka w sieciowym trybie Skirmish.

Studio TaleWorlds opublikowało nowy gameplay z powstającego Mount & Blade 2: Bannerlord. Nagranie - zarejestrowane podczas trwających testów beta - przedstawia zmagania w sieciowym trybie Skirmish.

Deweloperzy podkreślają, że w nagraniu nie dokonano żadnych cięć i wideo jest zapisem bezpośredniej rozgrywki. W filmie zauważyć więc można liczne błędy i usterki, których nie brakuje w obecnej wersji produkcji.

Materiał przybliża oczywiście walkę, czyli jeden z kluczowych elementów gry. Postacie w starciach korzystają ze zróżnicowanej broni białej - między innymi włóczni, ostrzy i łuków. Do tego możliwość użycia tarczy, chroniącej przed wrogimi ciosami.

W multiplayerze pojawi się podział na klasy, ale w przeciwieństwie do wielu innych tytułów, niektóre mogą być mocniejsze od pozostałych. Wśród bohaterów jest wojownik dosiadający wierzchowca i atakujący z grzbietu konia.

Sieciowy Skirmish przeznaczony jest dla dwóch zespołów składających się z sześciu użytkowników. W zmaganiach zabraknie botów, a więc postaci sterowanych przez sztuczną inteligencję.

W Mount & Blade 2: Bannerlord użyjemy różnego uzbrojenia

W wariancie powalczymy o umieszczone na mapie punkty z flagami. Morale drużyny kontrolującej mniejszą liczbę obszarów będzie regularnie spadać, a gdy się wyczerpie, ekipa przegra mecz. Ponadto podczas starcia, dwie losowe chorągwie zostaną usunięte z planszy.

Data premiery Mount & Blade 2: Bannerlord nie jest znana, ale gra zmierza na PC. Założenia rozgrywki nie odbiegają od poprzedniej części. Przemieszczamy się po rozległej krainie, rekrutując wojowników do armii, by potem stanąć na czele oddziału w trakcie walki.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły