Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Miejskie Życie nowym dodatkiem do The Sims 4

Premiera 3 listopada.

Electronic Arts ogłosiło, że dodatek Miejskie Życie do The Sims 4 ukaże się już 3 listopada na PC (Windows i Mac).

To chyba Targ Smaków

„Gracze zasmakują tego, co może się stać, gdy Simowie z przedmieść wprowadzają się do miasta” - zapewnia Lyndsay Pearson, starszy producent gry.

Czekają więc czysto miejskie atrakcje: „od hałaśliwych sąsiadów, przez żądnych czynszu administratorów mieszkań, aż po egzotyczne smaki i nowe interesujące miejsca, które czekają tuż za drzwiami” - czytamy w zapowiedzi.

Akcja toczy się w mieście San Myshuno, położonym między morzem a łańcuchem górskim. Odwiedzimy Festiwal Miłości, Zlot Zapaleńców i trzy inne imprezy, wybierzmy się na mecze koszykówki na Targu Smaków czy do baru karaoke. Do tego granie na konsolach czy malowanie murali.

Życie w mieszkaniu wiąże się z pewną zmianą mechaniki. W odróżnieniu od domów, nie mamy zbyt wielkiej swobody działania (administrator budynku nie będzie zadowolony, jeśli zaczniemy wyburzać ściany i dobudowywać nowe łazienki) i jesteśmy ograniczeni do określonej przestrzeni budowy.

Pnąc się po szczeblach trzech nowych karier (polityka, krytyka lub mediach społecznościowe) zdobędziemy jednak środki pozwalające na zakup większych apartamentów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły