Skip to main content

Materiał zza kulis Beyond Good & Evil 2 mówi o załodze i statkach

Jest też mała wpadka.

Ubisoft kontynuuje promocję Beyond Good & Evil 2, zaprezentowanego na tegorocznych targach E3. Wydawca opublikował materiał wideo zza kulis prac.

Chris Watters - były dziennikarz GameSpotu - odwiedził Gabrielle Shrager (dyrektor kreatywna do spraw opowieści) oraz Emile Morela (młodszy reżyser kreatywny), by porozmawiać o jednym z ważnych elementów produkcji, jakim będzie załoga naszego statku kosmicznego.

Ups

- Główna tematyka to oczywiście piraci, wolność, odgrywanie własnej postaci - wyjaśnia Shrager. - Chcieliśmy upewnić się, że gracze będą mogli stworzyć własnego bohatera. Można być wszystkim, od hybrydy, do bardzo owłosionego... karła.

W tym miejscu warto zwrócić na pewną wpadkę Ubisoftu. W 0:22 w poniższym materiale wideo w górnej części obrazka widać panią na lewitującym fotelu. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że to... Madame Ching z filmu „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”, skopiowana niemal bez edycji.

Morel poruszył za to temat dostępnych w grze pojazdów.

- Będzie sporo elementów do rozwinięcia, ekwipunek do kupienia. Gracze dodadzą nowe bronie, a posiadana załoga poprawi statystyki jednostki.

Zobacz na YouTube

Nie znamy jeszcze oficjalnej listy platform docelowych i daty premiery Beyond Good & Evil 2.

Read this next