Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Midnight Suns ponownie opóźnione

Być może do przyszłego roku.

Marvel's Midnight Suns ponownie opóźniono. Strategiczna produkcja nie otrzymała nowej daty, lecz mowa o obecnym roku fiskalnym firmy wydawniczej Take-Two, a więc o okresie do końca marca przyszłego roku.

Co więcej, mowa tylko o wydaniach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Odsłony na starsze konsole (w tym Switch) zostały przełożone bezterminowo, więc ukażą się jeszcze później - o ile w ogóle doczekają premiery. Dotychczas zakładano, że produkcja trafi do sklepów 7 października.

To kolejne opóźnienie. Warto bowiem przypomnieć, że początkowo zakładano wydanie Midnight Suns w marcu obecnego roku. Jak wyjaśnił dyrektor generalny Take-Two, przyczyną jeszcze jednej zmiany jest „poszukiwanie jakości”.

Midnight Suns to turowa strategia, w której ataki przedstawione są pod postacią kart umiejętności. Ważne jest także wykorzystywanie różnych elementów otoczenia podczas potyczek. Gra mocniej niż seria XCOM stawia na aspekt RPG, a szczególnie na odgrywanie roli i budowanie relacji z postaciami.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Marvel's Midnight Suns

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze