Skip to main content

Kolejna darmówka w Epic Games Store przemówi do fanów turowych RPGów

Dostępna od 6 czerwca.

Minął czwartek, a do darmowej oferty Epic Games Store trafiło zapowiadane Chivalry 2, czyli sieciowa produkcja o rycerskich starciach. Tymczasem leaker billbil-kun ujawnia kolejny tytuł, który pobierzemy już w przyszły czwartek.

Nieomylny - jak dotąd - „ujawniacz” donosi w serwisie dealabs, że tytułem, który pobierzemy za darmo z Epic Games Store w okresie 6-13 czerwca będzie Marvel's Midnight Suns, a więc nietypowa produkcja w uniwersum Marvela, będącą mieszanką RPGa oraz gry taktycznej.

Sercem rozgrywki jest turowy system walki, w którym wykorzystujemy wyjątkowe zdolności superbohaterów. Równie dużą część zabawym spędzimy w bazie, gdzie postacie będą prowadzić rozmowy i rozwijać relacje. Standardowa cena pecetowego wydania gry sięga około 249 zł, więc to dobra okazja, aby nieco zaoszczędzić.

Zobacz na YouTube

Dzieło studia Fireaxis Games zadebiutowało w 2022 roku, zbierając w większości pozytywne opinie, choć mieszanka gatunków nie przypadła do gustu każdemu. „Mimo niewybaczalnych błędów i niedociągnięć, połączenie elementów zabawy wypada naprawdę ciekawie i oryginalnie. Pętla rozgrywki jest wyjątkowo wciągająca i łatwo wpaść w pułapkę jeszcze jednej misji” - pisał w swojej recenzji Tomek.

Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom billbil-kuna, Marvel's Midnight Suns będzie ostatnią „dużą” grą oferowaną w ramach wielkiem promocji Epic Games Store. Trzeba jednak przyznać, że tytuły oferowane w ostatnich tygodniach nie wyróżniały się zbytnio skalą, a zapewnienia o rozdawnictwie gier AAA były przesadą. Być może jednak Epic Games planuje nas czymś zaskoczyć.

Zobacz także