Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Midnight Suns z nowym DLC. Czas na Morbiusa

Postać, misje i skiny.

„It's Morbin' time!” - mogą już zakrzyknąć wszyscy fani komiksowego wampira. Postać „spopularyzowana” przez ubiegłoroczny film z Jaredem Leto jest już dostępna w rozszerzeniu Głód do Marvel's Midnight Suns.

Dodatek kosztuje 69 złotych, jest też dostępny w ramach przepustki sezonowej za 229 zł (obecnie trwa 20-procentowa przecena), obejmującej także innych bonusowych bohaterów (wydano już Deadpoola i Venoma, a w kolejce jest jeszcze Storm).

Wracając do doktora Michaela Morbiusa, ten łączy siły z Północnymi Słońcami, by w szeregu nowych misji fabularnych zwalczać zagrożenie ze strony wampirów pustoszących Nowy Jork. Ukończenie misji umożliwi odblokowanie jeszcze jednego scenariusza, gdy dostępne już będą wszystkie DLC.

„Jakby tego było mało, Hydra zaczęła wprowadzać DNA nieumarłych do organizmów swoich najmocniejszych jednostek, tworząc szwadron przemienionych superżołnierzy” - czytamy w opisie. „Morbius chciał odtworzyć proces, aby uzyskać serum, które pozwoli mu przebywać w świetle słonecznym, ale jeśli wyniki jego badań trafią w niepowołane ręce, wampiry staną się niepowstrzymaną siłą”.

W zespole Midnight Suns są już starzy znajomi nowej postaci, jak Blade i Ghost Rider. Nie zabraknie więc nowych interakcji społecznościowych w Opactwie, a do tego jedenaście umiejętności bohatera, aktualizacja Laboratorium do zbudowania, a także szereg skinów do odblokowania.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze