Skip to main content

Marvel’s Midnight Suns zawiera 65 tys. linii dialogowych - ujawniają twórcy

Oraz zwracają uwagę na animacje i mechaniki gry.

Twórcy Marvel’s Midnight Suns opublikowali specjalną wiadomość do fanów, w której podzielili się kilkoma ciekawostkami na temat gry. Możemy się między innymi dowiedzieć, że w grze znajdziemy tysiące linii dialogowych i ogromną liczbę wyborów do podjęcia.

W naszej grze mamy około 65 tys. linii dialogowych, ponad dwie godziny przerywników filmowych i więcej istotnych wyborów fabularnych, niż możecie sobie wyobrazić” - zapewniał Will Miller, główny inżynier gry. Jak możemy się ponadto dowiedzieć z filmu, wszyscy deweloperzy pracujący nad tytułem są bardzo podekscytowani zbliżającą się premierą produkcji.

Jak dodał twórca przerywników filmowych Andrew Currie, studio przy produkcji gry nie ograniczało się w kwestii projektowania postaci i stworzyło bardziej złożone animacje, niż w jakiejkolwiek swojej poprzedniej grze. Wiemy już, że niektóre postacie będą wykonywać widowiskowe ataki z powietrza, a inne przyzywać istoty przydatne w walce.

Nie zabrakło również wzmianki o mechanikach rozwoju postaci. „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jakie niesamowite buildy postaci, kombinacje bohaterów i zestawy umiejętności wymyślą gracze. Spodziewam się, że pomysły fanów przebiją nasze najśmielsze oczekiwania” - powiedział główny projektant John Weinhoffer.

Przypomnijmy, że Marvel Midnight Suns zadebiutuje już 2 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Rozgrywka przypominać będzie rozwiązania znane z serii XCOM, oferując graczom taktyczną, turową rozgrywkę. Wcielamy się w początkującego superbohatera, który łączy siły ze znanymi herosami uniwersum Marvela, aby pokonać królową demonów Lilith.

Zobacz także