Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers z kolejną zawartością na wyłączność PS4 i PS5

Nie tylko Spider-Man, ale też przedmioty kosmetyczne.

Oprócz możliwości wcielenia się w Spider-Mana, użytkownicy PS4 i PS5 otrzymają też szereg przedmiotów kosmetycznych w Marvel's Avengers - poinformowało Sony. Mowa o wyłączności czasowej lub całkowitej.

Fani PlayStation uzyskają 30-dniowy ekskluzywny dostęp do legendarnego stroju, legendarnej emotki i legendarnego ciosu za każdym razem, gdy w grze pojawi się nowy bohater, a także dla postaci dostępnych od premiery. Dopiero po miesiącu przedmioty trafią do posiadaczy wersji na PC i Xbox One.

Tylko PS4 i PS5 otrzyma Spider-Mana w Marvel's Avengers

Dodatkowe nagrody przeznaczono dla osób korzystających PS Plus - dla każdego nowego bohatera subskrybenci otrzymają pakiet zawierający rzadki strój, odznakę i 100 kredytów, czyli waluty wewnętrznej w grze. Na premierę Avengers abonenci usługi będą cieszyć się z zestawu związanego z Ms. Marvel.

Warto przypomnieć, że PS4 ma też pierwszeństwo w kwestii bety. Testy rozpoczną się na konsoli Sony aż tydzień wcześniej - zarówno w przypadku zamkniętego, jak i otwartego dema. Szczegóły w naszym artykule na temat bety Marvel's Avengers.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PlayStation

Read this next