Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers - jak się leczyć

Siła woli, regeneracja.

Z biegiem czasu i kolejnymi misjami w Marvel's Avengers każdy zacznie odczuwać rosnący poziom trudności. Nieraz znajdziemy się w sytuacji, kiedy potrzebne będzie leczenie.

W grze występuje jeden uniwersalny, dostępny dla każdego bohatera system odzyskiwania woli (tak nazywane jest w grze zdrowie). Stan naszego życia oznaczony jest zawsze białym paskiem (1) na górze ekranu.

By się leczyć, musimy znaleźć w okolicy obszaru walki pojemniki z zieloną substancją (2). Zawierają one mniejsze fragmenty (3), które przywrócą nam punkty woli (zdrowia), gdy tylko w nie wejdziemy.

Pojemnik trzeba zniszczyć. Wtedy wypadną z niego zazwyczaj 3 zielone fragmenty leczące. Przed walką warto uważnie się przyjrzeć lokacji, by wiedzieć, w którą stronę uciec w razie utraty zdrowia.

Warto też dodać, że niektóre postacie mają własne sposoby na leczenie. Przykładowo, Hulk regeneruje zdrowie, gdy atakuje wrogów podczas gdy trzymamy wciśnięty przycisk R2/RT. Z kolei Kamala ma jedną zdolność leczącą (także naszych sojuszników) pod przyciskiem L1/LB.

Poprzednio: Marvel's Avengers - jak odblokować bohaterów

Spis treści: Marvel's Avengers - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Marvel's Avengers - zasoby i waluty

Komentarze