Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mario & Luigi: Paper Jam debiutuje w grudniu na 3DS

Papierowe przygody.

Europejski oddział Nintendo ogłosił na Twitterze, że gra Mario & Luigi: Paper Jam Bros. ukaże się w Europie jeszcze w tym roku - 4 grudnia.

Wesoła gromadka

Pierwotnie zakładano debiut w 2016 roku. Jedyna platforma docelowa to konsole 3DS.

Produkcja łączy światy serii RPG Mario & Luigi z platformówkami z cyklu Paper Mario. Rozgrywka oferuje zarówno elementy zręcznościowe, jak też walkę charakterystyczną dla fabularnego cyklu.

Fabuła zaczyna się od pechowego Luigiego, który potyka się o tajemniczą książkę, z której wypadają papierowi mieszkańcy, rozbiegający się po całym Mushroom Kingdom.

Bowser szybko powiększa swoją armię o te bardziej negatywnie nastawione papierowe postacie, a Mario wraz z przyjaciółmi musi naprawić sytuację (i uratować księżniczkę Peach, jak zawsze).

Kontrolujemy drużynę złożoną z Mario, Luigiego i Papierowego Mario. Każda z postaci dysponuje innymi umiejętnościami, a ten ostatni bohater potrafi na przykład przeciskać się przez ciasne szczeliny.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze