Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mapa Oasis do Overwatch dostępna na serwerach testowych

Oraz zmiany dla Symmetry.

Najnowsza mapa do sieciowej strzelanki Overwatch - Oasis - jest już dostępna na publicznych serwerach testowych na PC.

Jak prezentuje poniższy materiał wideo, arabska lokacja obejmuje między innymi kierowców nie obawiających się trwającej bitwy - można nawet wpaść pod samochód. Są także platformy wyrzucające postać w powietrze, co pozwala dostać się na wyższe poziomy.

Do tego interesujące wnętrza. Odradzamy się restauracji lub w muzeum, ale tutaj nie spędzimy przecież zbyt wiele czasu. Centralnym punktem mapy jest spora wieża, gdzie zapewne odbędzie się wiele intensywnych potyczek.

Wersja dostępna na publicznych serwerach testowych zawiera także inne zmiany planowane dla gry. Dodano nową kwestię do odblokowania dla Sombry - „Boop” - a gracze mogą wybierać Tajemniczy pojedynek 1 na 1 oraz Eliminację 3 na 3 z menu Gry dowolnej.

Dodano także funkcję „Pozostań w drużynie”, umożliwiającą graczom pozostawanie w drużynie po zakończeniu meczu.

Symmetra doczekała się sporych zmian w balansie. Szczegóły opisywaliśmy dokładnie tydzień temu. Jedną z modyfikacji jest możliwość wyboru jednej z dwóch superzdolności Ultimate.

„Chcieliśmy załatwić dwie najważniejsze kwestie: ze względu na jej Teleporter nie sprawiała wrażenia dość aktywnej i często wydawała się zbyt słaba w pewnych sytuacjach na różnych mapach i w różnych trybach gry” - wyjaśnia Blizzard.

Na serwerach testowych automatycznie tworzone są kopie naszych kont z aktualnej wersji gry, wraz ze wszystkimi postępami (poziomami, odblokowanymi elementami, statystykami). Aby uzyskać dostęp, należy wcześniej choć raz zainstalować Overwatch i zalogować się do gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły