Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Storm: zakładnicy, radio, Brad

Załoga i porywacze próbują dać sobie radę w trakcie sztormu.

W poprzedniej części poradnika do Man of Medan, w scenie o nazwie Intrusion porywacze zakneblowali załogę i znaleźli mapę z koordynatami skarbu.

Poniższy opis bazuje na wcześniejszych wyborach dokonanych w poradniku, a najważniejszym jest ten, że Conrad nie uciekł i dołączył do załogi w formie zakładnika.

Po zakończeniu rozmowy z Juniorem Alex zacznie oskarżać Fliss, że jest z bandytami w zmowie. Bez względu na wybraną odpowiedź relacje między tą parą nieco się pogorszą. Następnie nastąpi krótka zręcznościowa sekwencja, po której Olson powie, aby kapitan skorzystała z radia (1).

W trakcie składania meldunku możesz poprosić o pomoc (Defiant) albo zapytać o sztorm (Complaint). W drugim przypadku otrzymasz jeszcze jedną możliwość wezwania pomocy. Jeśli tego nie uczynisz, to Fliss wróci do załogi. W przeciwnym razie zostanie uderzona przez Olsona, ale też wróci do reszty zakładników.

Zanim do tego dojdzie będzie trzeba jeszcze wykazać się refleksem, a następnie zdecydować czy podczas sztormu złapać się (Hold on - 2) i zadbać o siebie, czy też pomóc (Help - 3) osobom wychodzącym na pokład. W pierwszym przypadku pogorszysz relację z Aleksem, a w drugim polepszysz relacje z Julią.

Kiedy bohaterowie usiądą pod ścianą rozpocznie się rozmowa o Bradym. Jeśli wykażesz się optymizmem (Optimistic - 3), to pozostanie w ukryciu. Jeżeli wyrazisz zaniepokojenie (Anxious - 4), to Alex go zawoła i Brad dołączy do reszty grupy.

Po chwili łódź dopłynie do okrętu, z którym się zderzy. W tym momencie scena się zakończy i rozpocznie się kolejny fragment z Curatorem.

Następnie: Man of Medan - Abandoned Ship: okręt, przejście przez korytarze

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Intrusion: porywacze, Olson, Junior, Danny, ucieczka, walka

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Dark Pictures - Man of Medan

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze