Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lords of the Fallen - premiera 31 października

Polskie RPG od CI Games.

Lords of the Fallen ukaże się 31 października tego roku na PC i konsolach nowej generacji - ogłoszono w serwisie Twitter.

Pieczę nad całością produkcji sprawuje polskie CI Games, odpowiedzialne między innymi za serię Sniper: Ghost Warrior, lecz pracami zajmuje się także niemieckie studio Deck 13.

Fabuła opowiada historię wygnanego za grzechy i zbrodnie Harkena, co dodatkowo zostało skrupulatnie wytatuowane na jego twarzy. Na (nie)szczęście jest także jedyną osobą zdolną do pokonania odradzającego się zła i demonów.

Produkcja łączy elementy znane z Dark Souls (mroczny świat fantasy, poziom trudności) czy Borderlands (drzewka umiejętności).

Warto także zauważyć, że październik tego roku szykuje się interesująco dla fanów gier wideo. Na ten miesiąc zaplanowano także premiery Obcy: Izolacja, Dragon Age: Inkwizycja, Środziemie: Cień Mordoru, Battlefield Hardline, Evolve czy Assassin's Creed: Unity.

Starcie z bossem na kilka sposobów

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły